www.utrinski.com.mk
28 јуни 2017 00:33
Актуелно
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
17.10.2006, 17:15

ИМПРЕСУМ

Друштво за новинско издавачка дејност

МЕДИА ПРИНТ ДООЕЛ СКОПЈЕ

ул. „Ѓуро Стругар“  бр. 5

 

Управител

АЛЕКСАНДАР ДИНЕВРЕДАКЦИЈА

Соња Маџовска -  Главен и одговорен уредник

Мирче Јовановски

Даниела Трпчевска 

Татјана Поповска

Јасмина Ј. Вељановска

Маја Томиќ

email: vesnik@utrinski.com.mk

Денарска сметка: Стопанска банка-Битола 500000001115333
Даночен број: 4057017536130

Електронско издание

Денот низ фотографии
 
Најнови вести
25°СкопјеВреме
Ведро
Сре35
Чет36
Пет37
Саб38
Нед31
Пон25
Вто26
Сре29
Чет31
Пет30
НајчитаниНајкоментирани
 
ЕУ: рекордна казна за Гугл за манипулирање на резултати од пребарување
Меркел најави признавање на истополните бракови во Германија
Холандија соодговорна за смртта на 350 муслимани во Сребреница
     Site Meter   
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ