www.utrinski.com.mk
21 октомври 2014 04:09
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-

Вести

Путин и Берлускони со тартуфи разговараа до изутрина
Со дозвола од судот, Силвио Берлускони минатиот четврток го напушти куќниот прит...
прочитај повеќе

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии

Најнови вести
8°СкопјеВреме
Ведро
Пон20
Вто23
Сре23
Чет7
Пет11
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 4615, 21.10.2014
Македонската полиција меѓу најбројните во регионот
Од МВР тврдат дека и покрај континуираните вработувања бројот на полицајците не е зголемен, туку напротив е намален...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
СДСМ: Преодна влада пред секои избори
Опозицијата предложила техничката влада да биде трајно решение, но за ВМРО-ДПМНЕ...
прочитај повеќе
Кумановскиот затвор извор на зараза
Невладината организација однела примероци од затворската вода на испитувања, кои...
прочитај повеќе
Кумановскиот затвор извор на зараза
Невладината организација однела примероци од затворската вода на испитувања, кои...
прочитај повеќе
„Другарче“, „Развигор“ и „Наш свет“ повторно ќе излегуваат
По два месеца пауза, како што најавуваат од „Просветно дело“, детските списанија...
прочитај повеќе
Новиот „пежо боксер“ ќе ги задоволи сите потреби на професионалците
„Еуроимпекс“, генерален увозник на „пежо“ во Македонија, Србија и Црна Гора, на ...
прочитај повеќе
Контролорите на летање бараат уште повисоки плати
Неодамна контролорите побараа зголемување на платата за октомври за 5 проценти, ...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ