www.utrinski.com.mk
25 април 2014 04:27
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-

Вести

Потрошувачките кредити достигнаа 670 милиони евра
Банкарите велат дека годинава најголем интерес има за кредитите за рефинансирање...
прочитај повеќе

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии

Најнови вести
13°СкопјеВреме
Претежно облачно
Чет21
Пет21
Саб18
Нед18
Пон18
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 4467, 25.04.2014
На прво место
Цените на становите паѓаат, ама не и данокот на имот
Во последните две-три години становите поевтиниле околу 19 отсто, но тоа, сепак, не влијаеше врз висината на даночната о...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
За преглед или снимање се чека и по 100 дена
Водич на „Утрински весник“ низ болничките коридори. Најмногу се чека за снимање ...
прочитај повеќе
Пролетта буди желба за ново
По исклучително слабите јануари и февруари, во март имаше мал пораст на продажба...
прочитај повеќе
Готов Прирачникот за казни
Адвокатската комора незадоволна бидејќи добиле само еден ден да се изјаснат за и...
прочитај повеќе
Бура од емоции за „Сталинград“
Отворањето на 17. Скопски филмски фестивал ја собра културната елита во градот...
прочитај повеќе
Обвинувањата тешко ќе ги помрднат неопределените гласачи
Експертите се поделени околу ефектите од пласирањето корупциски афери, врз избор...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ