www.utrinski.com.mk
28 јуни 2017 00:34
Актуелно
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-
Онлајн Спорт
Завршија фалбите за Таравари, ВМРО-ДПМНЕ му порачува да се "приземји"
Хамилтон го победи Фетел за ГН на Шпанија
Вардар се пласира на „фајнал-форот" во Лигата на шампионите
Вардарци и во реванш четвртфиналниот натпревар го совлада германскиот тим Фленсб...
прочитај повеќе
Гонзалез: Подготвени сме за пласман на фајнал фор
„Црвено-црните“ на првиот натпревар во Германија победија со 26:24...
прочитај повеќе
Вардар го порази Шкупи во Чаир
„Црвено-црните“ под многу тензии на трибините и надвор од теренот извлекоа 2:0...
прочитај повеќе
Вардар го совлада Флензбург
„Црвено-црните“ постигнаа победа на првиот натпревар од четвртфиналето од ЛШ, а ...
прочитај повеќе
Вардарки отпатуваа во Будимпешта на завршниот турнир во Лигата на шампионките
На патот кон зацртаната цел прв противник ќе биде актуелниот шампион романската ...
прочитај повеќе
Македонските ракометари подобри од Исланд
На средбата од 3.коло во квалификациската група 4, репрезентацијата на Македониј...
прочитај повеќе
Реал против Атлетико, Монако со Јувентус во полуфиналето на ЛШ
Првите мечеви ќе се играат на 2 и 3 мај, а реваншите се закажани за 9 и 10 мај...
прочитај повеќе
Вечерва Македонија - Исланд, прв тест за Гонзалез
Бодовите се неопходни за пласман на Европското првенство во Хрватска што ќе се и...
прочитај повеќе
Јунајтед и Ајакс по продолженија, Лион на пенали до полуфиналето во ЛЕ
Единствено на Селта и беа доволни 90 минути во реваншот со Генк да го помине чет...
прочитај повеќе
Вардар и Барселона ќе играат во терминот од 18 часот
Ако играме како против Фленсбург, можеме да стигнеме до финалето, изјави ве...
прочитај повеќе
Јувентус и Монако полуфиналисти
Барселона на домашен терен против „старата дама“ одигра само 0:0, а Монако со 3:...
прочитај повеќе

Денот низ фотографии
 
Најнови вести
25°СкопјеВреме
Ведро
Сре35
Чет36
Пет37
Саб38
Нед31
Пон25
Вто26
Сре29
Чет31
Пет30
НајчитаниНајкоментирани
 
ЕУ: рекордна казна за Гугл за манипулирање на резултати од пребарување
Меркел најави признавање на истополните бракови во Германија
Холандија соодговорна за смртта на 350 муслимани во Сребреница
     Site Meter   
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ