www.utrinski.com.mk
25 јануари 2015 04:46
Архива
Контакт
Редакција
Маркетинг
Претплата
период од-до
-

Вести

За учество на земјоделски саеми половина милион евра поддршка
Од Владата велат дека идејата е да се промовира бреднот на македонското земјодел...
прочитај повеќе
Магазин
Првиот пишуван податок за користење на маски во Венеција потекнува од 13 век, во...
прочитај повеќе
Отпадот воопшто не е нешто безвредно
Ико Брдароски - менаџер во Пакомак - Друштво за управување со пакување и отпад о...
прочитај повеќе
Музика инспирирана од фикционална ера
„Не можам да ја разберам гледната точка на луѓето кои професионално се занимаваа...
прочитај повеќе
Василица, празник на велешките металци
Британската кралица Елизабета стана најстариот монарх во светот

КЛИК ДО НОВОТО

Е-ИЗДАНИЕ

Денот низ фотографии

Најнови вести
4°СкопјеВреме
Обилни врнежи
Нед4
Пон6
Вто6
Сре5
Чет6
НајчитаниНајкоментирани

     Site Meter   
Број 4692, 24.01.2015
Берзанска анализа
Најголеми добитници и губитници на Берзата
5.100 денари - е заработката од eдна акција на „Скопски пазар“...
прочитај повеќе
Препорачано од уредникот
Ефто Пупиноски - Евергринот се создава кога песната ќе ја откорнеш од душата
Од моите досегашни хитови, има 6-7 песни кои доживеаја од една до пет, па и шест...
прочитај повеќе
Гастроманија Нов гастрономски речник
До видување готвачи, стигнуваат баршефови. Бранч е и понатаму актуелен, ама само...
прочитај повеќе
Ефектите кај нас ќе зависат од успехот во еврозоната
Ако програмата ја зголеми довербата за потрошувачка и инвестиции кај европските ...
прочитај повеќе
Интервју - Мерката не е лек за се' во Европа
„Некои аналитичари сметаат дека квантитативното олеснување во еврозоната е многу...
прочитај повеќе
период од-до
-
Редакција ул. "Васил Ѓоргов" бр.16, четврти кат Тел. 3236 900
Факс. 3236 901
E-mail: contact@utrinski.com.mk
МАРКЕТИНГ